dkGroupukfiShapei-cari-carti-timedeletei-crossi-deliverydoubleSortdownTrii-pencili-fbi-folderPartsmapPinCombined Shapei-loginemaili-mailOutlinei-mailOutlineSuccessnewTabi-oki-locki-payphonesearchselectionthinDowni-trashupTriGroupGroupf-plGroup

OPEL BENSIINIMOOTTORIT - HAMMASHIHNA JA PYÖRÄT

025TGX OPEL ASTRA-G + ZAFIRA-A

Vielä pari sekuntia

8.29/24 8.29/20 8.29/4 8.29/12 8.29/3 8.29/8 8.29/13 8.29/10 8.29/15 8.29/18 8.29/2 8.29/16 8.29/17 8.29/14 8.29/9X 8.29/7 8.29/11 8.29/5 8.29/21 8.29/4 8.29/19 8.29/3 8.29/6 8.29/1X 8.29/23 8.29/2 8.29/22
Ostoskori on tyhjä
Leia detail sõlmes nime järgi
  • 1X
    Ajoitussarja, moottori (eet - käytä 93185845 16 06 306)
    • 1X
      Ajoitussarja, moottori
    • 1X
      Ajoitussarja, moottori (eet - käytä 93185845 16 06 306)
  • 2
    -hammashihna (162 hammasta)
  • 3
    -hammashihnan kiristin (eet - käytä 55567191 6 36 654)
  • 4
    -ruuvi, kiristin / öljypumpun kotelo
    • 4
      -ruuvi, kiristin / öljypumpun kotelo (Reach tiedot (artikkeli 33 (1)):Artikkeli voi sisaltaa Bis (2-ethylhexyl)phthalate (DEHP)CAS-numero:117-81-7)
    • 4
      -ruuvi, kiristin / öljypumpun kotelo (Reach tiedot (artikkeli 33 (1)):Artikkeli voi sisaltaa Bis (2-ethylhexyl)phthalate (DEHP)CAS-numero:117-81-7)
  • 5
    -kiertopyörä, jakohihna, 62.7 mm ulkohalk.
    • 5
      -kiertopyörä, jakohihna, 62.7 mm ulkohalk. (eet - käytä 55350580 56 36 455)
    • 5
      -kiertopyörä, jakohihna, 62.7 mm ulkohalk.
  • 6
    -kiertopyörä, jakohihna, 52.5 mm ulkohalk.
    • 6
      Kiertopyörä, jakohihna, 52.5 mm ulkohalk.
    • 6
      Kiertopyörä, jakohihna, 52.5 mm ulkohalk. (eet - käytä 55352713 56 36 454)
    • 6
      -kiertopyörä, jakohihna, 52.5 mm ulkohalk. (eet - käytä 55352713 56 36 454)
    • 6
      -kiertopyörä, jakohihna, 52.5 mm ulkohalk.
  • 7
    -ruuvi, m8 x 18, ohjainrulla-sylinterikansi
    • 7
      Torx-ruuvi, m8 x 18, ohjainrulla / sylinterinkansi (Reach tiedot (artikkeli 33 (1)):Artikkeli voi sisaltaa Bis (2-ethylhexyl)phthalate (DEHP)CAS-numero:117-81-7)
    • 7
      -ruuvi, m8 x 18, ohjainrulla-sylinterikansi (Reach tiedot (artikkeli 33 (1)):Artikkeli voi sisaltaa Bis (2-ethylhexyl)phthalate (DEHP)CAS-numero:117-81-7)
  • 8
    -torx-ruuvi, m12 x 62, hihnapyörä ja jakopyörä / kampiakseli
  • 9X
    Ajoitussarja, moottori (eet - käytä 93180218 16 06 262)
  • 10
    Hammaspyörä, nokka-akseli, tulo
  • 11
    Hammaspyörä, nokka-akseli, pako, poisto
  • 12
    Ruuvi, m10 x 35, pyörä - nokka-akseli
  • 13
    Päittäislevy, hammaspyörä / nokka-akseli
  • 14
    Lukitustappi, nokka-akselin hammaspyörä
  • 15
    Hammaspyörä, kampiakseli
  • 16
    Kuusiokantaruuvi, m8 x 25, ohjainrulla - korvake (eet - käytä 11048336 20 18 000)
Lähetä mielipide

Kiitos mielipiteestä!

Anna meille palautetta. Harmittaako joku asia vai haluaisitko kiittää meitä jostain? Miten voisimme kehittää luetteloa? Kerro meille mielipiteesi.

[name], kiitos palautteesta!

Kiitos palautteesta! Kehitämme toimintaamme saamamme palautteen perusteella , joten palautteenne on meille hyvin tärkeää.

Kunnioittavasti,
ALVADI OÜ henkilökunta

Sulkee